«Dzimtas» pārstāvis piedalīsies seminārā

Автор:

«Dzimta»

Vecāku sabiedriskās kustības "Dzimta" pārstāvis piedalīsies sabiedriskās organizācijas «Centrs «Alise»» rīkotajā seminārā. Semināra tēma — jēdziens cilvēka drošība izglītības satura kontekstā, atšķirīgu sabiedrības grupu problemātika un iespējamie risinājumi. Ar ziņojumiem uzstāsies latviešu zinātnieki: Stradiņa universitātes juridiskās fakultātes dekāns, kriminologs Andrejs Vilks un šīs pašas augstskolas labklājības un sociālā darba katedras vadītāja, asoc.profesore Lolita Vilka. Lektori plāno atklāt cilvēka drošības būtību, drošības draudus, izaicinājumu sabiedrībai mūsdienu sociālās transformācijas apstākļos, izanalizēt atbilstošos riskus un atbildību.

Semināra ietvaros notiks arī diskusijas, par kuru gaitu un rezultātiem savus lasītājus informēsim vēlāk.Rēzeknē notikusi Vecāku konference

Автор:

«Dzimta»

Šis raksts vēl nav iztulkots latviešu valodā. Ja Jūs zināt krievu vai angļu valodu, Jūs varat palīdzēt mūsu organizācijai, tulkojot doto tekstu latviešu valodā un nosūtot to mums uz e-pastu: [email protected]. Mēs būsim ļoti pateicīgi par to.

В минувший четверг, 14 мая 2015 г., РОД «Дзимта» провело в г. Резекне родительскую конференцию, целью которой было информирование общественности об актуальных угрозах институту семьи, а также обращение к представителям законодательной и исполнительной власти по поводу защиты семейных ценностей.

Участниками конференции единогласно была принята резолюция, с текстом которой можно ознакомиться по ссылке. Также см. программу конференции.


Угрозы семье в современном мире

Автор:

«Dzimta»

Šis raksts vēl nav iztulkots latviešu valodā. Ja Jūs zināt krievu vai angļu valodu, Jūs varat palīdzēt mūsu organizācijai, tulkojot doto tekstu latviešu valodā un nosūtot to mums uz e-pastu: [email protected]. Mēs būsim ļoti pateicīgi par to.

Конференция родителей города Резекне

Цель: Информирование общественности об актуальных угрозах институту семьи; обращение к представителям законодательной и исполнительной власти о защите семейных ценностей.
Место: г. Резекне, Резекненский городской Дом культуры национальных обществ («Йорик»), аллея Атбривошанас 97
Время: 14 мая 2015 г., 16:00—20:00


Mītiņš pret Eiropraidu-2015 Rīgā

Автор:

Jeļena Korņetova un Arturs Jefimovs

Šis raksts vēl nav iztulkots latviešu valodā. Ja Jūs zināt krievu vai angļu valodu, Jūs varat palīdzēt mūsu organizācijai, tulkojot doto tekstu latviešu valodā un nosūtot to mums uz e-pastu: [email protected]. Mēs būsim ļoti pateicīgi par to.

Сегодня Родительское Общественное Движение «Дзимта» приняло участие в митинге в защиту традиционных ценностей, который прошёл на Ратушной площади у здания Рижской думы. На митинге присутствовало около 70-и человек — все, кто смог прийти в середине рабочего дня. Основной задачей собравшихся было не только привлечь внимание городских чиновников к общественному мнению в данном вопросе, но и подать в Рижскю думу подписанное 30 общественными оранизациями коллективное письмо с призывом не допускать проведение Европрайда-2015 в Риге.


Aicinājums aizliegt «Eiropride 2015»

Автор:

«Dzimta»

Rīgā, 2015.gada 24.martā

Iesniegums
AICINĀJUMS aizliegt „Eiropraid 2015”

Atsaucoties uz biedrības „Mozaīka”, kas apvieno homoseksuālus cilvēkus, 2012.g. 2.septembra paziņojumu par to, ka Eiropas praida organizētāju ikgadējās tikšanās laikā Marseļā tika pieņemts lēmums 2015. gada „Europride” pasākumu rīkot Rīgā. Mēs, Latvijas sabiedriskās organizācijas un biedrības, vēlamies paust sabiedrības viedokli un vērst amatpersonu uzmanību uz faktu, ka Eiropas praida organizētāji Marseļā šo jautājumu bez Latvijas valsts sabiedrības ziņas nebija tiesīgi izlemt.


Referendums: rezultāti

Автор:

«Dzimta»

«Ja īstenie geju propagandas aizstāvji audzina bērnus, tad viņi netieši ietekmē pašus bērnus. Tas ir absolūti destruktīvi. Pilsoņu pienākums ir aizsargāt bērnus no melīgas ideoloģijas». Zbigņevs Stankevičs.

Beigusies parakstu vākšana (lai ierosinātu referendumu) pret homoseksuālu audzināšanu bērnudārzos un mācību iestādēs. Lai arī mūsu organizācija nebija šīs akcijas iniciators, mēs tajā aktīvi piedalījāmies, jo nevaram būt vienaldzīgi šajā jautājumā. Mūsu analītiskie pētījumi, kas veikti 2014. gadā, uzrāda bīstamas tendences Latvijas sabiedrībā, jo likumdevēju institūcija kopā ar bērnu tiesību aizstāvjiem mēģina pieņemt un «izbīdīt» pašu pieņemto iniciatīvu saistībā ar bērnu tiesību aizstāvību.


T/C Alfa sūta policiju pret ģimenes aizstāvjiem

Автор:

«Dzimta»

Parakstu vākšana Mežciemā un Juglā

Šī gada 24. novembrī parakstu vākšana pret homoseksuālo propogandu bērnu vidū notika pie Rīgas 7.slimnīcas «Gaiļezers». «Mobolajam štābam» nācās pieparkoties pie veikala »Beta», kas atrodas pretīm 7.slimnīcai pāri ielai, šī iemesla dēļ daudzi cilvēki tikai ar grūtībām varēja mūs atrast. Parakstu vākšana šajā pirmdienā notika neticami mierīgi — ģimenes aizstāvju brīvprātīgiem netika nekāda īpaša uzmanība ne no policijas puses, kura patrulēja apkārtni, ne no veika «Beta» apsardzes, ne no citiem. Taču visi piedzīvojumi notika nākošajā dienā, kad 25.novembrī tika vākti paraksti pie T/C «ALFA» , kur 4 stundu laikā tika savākti 135 paraksti.


Parakstu vākšana Purvciemā. «Mobilais birojs».

Автор:

«Dzimta»

21 ноября 2014 г. прошел сбор подписей против гомо-пропаганды в Пурвциемсе, возле большого магазина «Максима». За 4 часа работы была собрана 171 подпись.

По обыкновению, не обошлось без эксцессов. Руководство магазина попросило мобильный штаб удалиться. Уйти также пришлось активистам, которые агитировали людей у входа в магазин и на парковке перед магазином.

Дело в том, что ровно за год до этого, 21 ноября 2013 г., в одном из магазинов «Максима», находящемся в микрорайоне Золитуде, обвалилась крыша, что привело к гибели 54 человек. В связи с этим, Родительское Общественное Движение «Дзимта» приносит свои соболезнования семьям погибших и пострадавшим в этой ужасной трагедии. Мы также считаем нужным отметить, что выбор даты 21 ноября 2014 г. для проведения мероприятия по сбору подписей у магазина «Максима» является совпадением.Parakstu vākšana Ķengaragā un Pļavniekos

Автор:

«Dzimta»

Pagājušo divu dienu laikā, 19. un 20. novembrī, Ķengaragā un Pļavniekos notika parakstu vākšana pret homo-propogandu bērnu mācību iestādēs. Tika savākti atbilstoši 113 un 179 paraksti. Cilvēki bija ļoti atsaucīgi un kaislīgi vēlējās parādīt savu pilsoņa pozīciju. No tiem, kas parakstījās, saņēmām daudz sūdzību par to, ka masu informācijas līdzekļi nepietiekami apgaismo par gatavojošos referendumu, un arī nožēla par to, ka ir palicis tik maz laika parakstu vākšanai. Daži, uzzinot, ka vajag maksāt gāja prom.

Bet neskatoties uz to, cilvēkos deg cerība uz uzvaru. Kāds piezvanīja uz radio un izstāstīja par pasākumu, kās atveda visu savu ģimeni, kāds — paziņas. Bija cilvēki, kas finansiāli atbalstīja citus: «Atlikumu nevajag, lai tā ir samaksa par kādu citu, kuram naudas nebūs». Par to arī mēs Vecāku Sabiedriskā Kustība «Dzimta» izsakām īpašu pateicību, par cik katru dienu atnāk arī tādi cilvēki, kam nav naudas, lai apmaksātu notāru.


Parakstu vākšana Purvciemā

Автор:

«Dzimta»

Šis raksts vēl nav iztulkots latviešu valodā. Ja Jūs zināt krievu vai angļu valodu, Jūs varat palīdzēt mūsu organizācijai, tulkojot doto tekstu latviešu valodā un nosūtot to mums uz e-pastu: [email protected]. Mēs būsim ļoti pateicīgi par to.

Сегодня, 21 ноября 2014 г., сбор подписей будет проводиться в Пурвциемсе (Рига) возле большого магазина «Максима» на ул. А. Деглава. Мы призываем звонить своим знакомым, соседям и приходить самим подписываться против пропаганды нашим детям гомосексуальных отношений. Мы так же призываем людей приходить нам на помощь для агитации людей на улице.

Как еще можно помочь?

Вы можете самостоятельно организовать сбор подписей на своих рабочих местах и в своих районах. Как оказалось, это не так уж и трудно.

  1. Найдите нотариуса, который приедет к вам на вызов.
  2. Найдите место, где будет происходить сбор. Это может быть и ваша машина.
  3. Агитируйте!

Parakstu vākšana Zepniekkalnā. «Mobilais birojs».

Автор:

«Dzimta»

Šodien, 2014.gada 18.novembrī, notika parakstu vākšana Ziepniekkalnā (vienā no Rīgas mikrorajoniem), netālu no 19.tolejbusa gala pieturas. Pasākumu rīkoja Vecāku Sabiedriskā Kustība «Dzimta». Tika savākti 155 apstiprināti paraksti. Dzimtas aktīvisti veica spontānu aģitāciju starp gājējiem, kas šķērsoja ielu, kā arī tiem, kas gāja ārā no veikaliem un stāvēja sabiedriskā transporta pieturās. Daži cilvēki nepaslinkoja aiziet uz mājām pēc pases, lai būtu iespēja atstāt savu parakstu.


«Mobilais birojs» atsāk savu darbību

Автор:

«Dzimta»

Sakarā ar saņemtajiem lielā skaitā zvaniem un vēstulēm no tiem cilvēkiem, kuri vēlētos parakstīties par referendumu pret bērnu homoseksualizēšanu, un neskatoties uz tehniskiem iemesliem, mēs tomēr nolēmām veikt apsolīto mobilo parakstu vākšanu iepriekš norādītajās vietās (sk. apakšā atjaunotu sarakstu).

Liels lūgums tiem, kas spēj mums palīdzēt, steidzīgi sazināties ar mums.


Parakstu vākšana Rīgas 96.vidusskolā

Автор:

«Dzimta»

Piektdien, 14.novembrī Rīgas 96.vidusskolā tiks organizēta notariālā parakstu apstiprināšana par referenduma rīkošanu attiecībā uz viendzimuma attiecību popularizēšanas aizliegumu bērnu izglītības iestādēs. Jebkurš Latvijas pilsonis var atnākt un apliecināt savu parakstu. Līdzi jāņem LR pilsoņa pase un 2 euro 85 c. (valsts nodeva).

Skolas adrese: Rīga, Auru iela 6a
Laiks: 17:00—18:00


Parakstu vākšana Rīgas 22.vidusskolā

Автор:

«Dzimta»

Priecājamies Jums paziņot, ka otrdien, 2014.gada 11.novembrī Rīgas 22.vidusskolā tiks organizēta notariālā parakstu apstiprināšana par referenduma rīkošanu attiecībā uz viendzimuma attiecību popularizēšanas aizliegumu bērnu izglītības iestādēs. Jebkurš Latvijas pilsonis var atnākt un apliecināt savu parakstu. Līdzi jāņem LR pilsoņa pase un 2 euro 85 c. (valsts nodeva).

Skolas adrese: Rīga, Bruninieku iela 10
Laiks: 17:00—18:00


Rīgā notika pikets par veselīgu ģimeni un tradicionālajām vērtībām

Автор:

«Dzimta»

2014.gada 8.oktobrī, plkst. 11:00, Rīgā notika pikets par veselīgu ģimeni un tradicionālajām vērtībām, kuru veica Vecāku Sabiedriskā Kustība «Dzimta». Pikets notika vienlaicīgi ar preses konferenci, kas bija veltīta ikgadējai Eiropas geju un lesbiešu organizācijas «ILGA» konferences atklāšanai. Uz konferenci ieradušies vairāku ES valstu pārstāvji.


Pikets par veselīgu ģimeni un tradicionālajām vērtībām

Автор:

«Dzimta»

STEIDZAMI!
Cienījamie draugi! Lūdzam pievienoties piketam.

Rīt, 8.oktobrī, plkst. 11:00, Vecāku Sabiedriskā Kustība «Dzimta» organizē piketu Elizabetes ielā 55. Mums tikko kļuva zināms, ka šajā laikā notiks preses konference, kas būs veltīta ikgadējai Eiropas geju un lesbiešu organizācijas «ILGA» konferences atklāšanai. Uz konferenci ieradīsies vairāku ES valstu pārstāvji.


Saldus: centralizēta parakstu vākšana bērnu aizsardzībai

Автор:

«Dzimta»

2014.gada 31.augustā Saldū, sv. Pētera un Pāvla katoļu baznīcā, J. Rozentāla ielā 16 plkst. 13:00 notiks centralizēta parakstu vākšana grozījumi Bērnu tiesību aizsardzības likumā — par homoseksuālisma propagandas aizliegšanu bērniem. Tiem, kas grib parakstīties, jāņem līdzi pilsoņa pase (vai personas apliecības karte), ka arī 2 eiro 84 centi.


Pikets Lailas Brices atbalstam

Автор:

Arturs Jefimovs

2014.gada 30.jūlijā plkst. 11:00 pie Lielbritānijas vēstniecības Latvijā notika pikets, lai atbalstītu Lailu Brici un viņas meitu Katerīnu, kuru pirms četriem gadiem mātei atņēma Latvijas «Bāriņtiesai» līdzvērtīga organizācija Anglijā, Londonas apgabala Mertonas sociālais dienests. Nedaudz vēlāk, plkst. 13:00 notika vēl viens pikets — pie Latvijas Ārlietu ministrijas ēkas.

Abus piketus rīkoja privātpersonas. «Šīs ir miermīlīgas akcijas, kuras parāda, ka sabiedrība seko līdzi Katjas lietai, ka mēs lūdzam Latviju visiem līdzekļiem aizsargāt bērnu un atgriezt viņu mātei Latvijā»,— saka piketa organizētāji.


Deputāti saņēma 100 ielūgumus

Автор:

«Dzimta»

2014.gada 23.aprīlī, plkst. 11:00, 100 virieši atnāca pie LR Saeimas ar mērķi — „Dzimtas” vārdā iesniegt Saeimas kancelejā ielūgumus 100 Saeimas deputātiem. Viņi tika aicināti dalībai preses konferencē, kurā paziņosim sabiedrībai par deputātu sniegtajām atbildēm uz 27.martā uzdotajiem jautājumiem:


Aicinām vīriešus piedalīties publiskajā pasākumā „100 ielūgumi deputātiem”.

Автор:

«Dzimta»

Aicinām vīriešus piedalīties Vecāku sabiedriskās kustības „Dzimta” organizētajā publiskajā pasākumā „100 ielūgumi deputātiem”.

Doma ir tāda – 2014.gada 23.aprīlī iepriekš saskaņotajā laikā vismaz 100 pasākuma dalībnieki atnāks pie LR Saeimas ar mērķi – „Dzimtas” vārdā iesniegt Saeimas kancelejā ielūgumus 100 Saeimas deputātiem. Viņi tiks aicināti dalībai preses konferencē, kurā paziņosim sabiedrībai par deputātu sniegtajām atbildēm uz 27.martā uzdotajiem jautājumiem:

  1. Vai Jūs esat par bērnu seksualizāciju?
  2. Vai Jūs esat par genderu reformām?
  3. Vai Jūs esat par viendzimuma personu seksuālo un laulības attiecību popularizēšanu un reklāmu bērnu izglītības un aprūpes iestādēs?
  4. Vai Jūs esat par jēdziena „vecāku vara” aizstāšanu ar „aizgādības tiesībām”?

 

Sakarā ar minēto pasākumu „Dzimta” 2014.gada 13.aprīlī Rīgā, Straupes ielā 5/2, plkstn. 16:00 notiks organizatoriski informatīvā sanāksme vīriešiem, kuri atsauksies mūs atbalstīt.

Kopā mēs varam vairāk!


Vēstule LR Saeimas deputātiem

Автор:

«Dzimta»

Kam: Latvijas Republikas Saeimas deputātiem
Par: Tradicionālo ģimenes vērtību stiprināšana

Vecāku sabiedriskā kustība «Dzimta» (turpmāk «Dzimta») ir dibināta 2013.gada septembrī. Tā apvieno sabiedriski aktīvus cilvēkus, kas iestājas par ģimenes un tikumiskajām vērtībām — tām patiesajām vērtībām, kas palīdzēja cilvēcei izdzīvot skarbajos vēsturiskajos apstākļos un palīdz cienīgi pastāvēt mūsdienās. «Dzimta» apvieno cilvēkus ar dažādu pasaules uzskatu un etnisko piederību, dažādiem politiskajiem uzskatiem un dažādu attieksmi pret reliģijām.Pamatinformācija par plānoto akciju

Автор:

«Dzimta»

Aicinām sievietes piedalīties Vecāku sabiedriskās kustības «Dzimta» organizētā publiskajā pasākumā «Vēstule deputātam».

2014.gada marta beigās (datums tiks precizēts, bet tā būs darba diena) vismaz 100 pasākuma dalībnieces (jo vairāk, jo labāk) iepriekš saskaņotā laikā atnāks pie LR Saeimas ar mērķi — «Dzimtas» vārdā iesniegt Saeimas kancelejā 100 vienādas vēstules 100 Saeimas deputātiem. Vēstulē katram deputātam tiks uzdoti četri jautājumi, uz kuriem viņiem būs jāsniedz atbilde – «jā» vai «nē»:


Jautājumā par grozījumiem Bāriņtiesu likumā

Автор:

Krista Milberga, zvērināta advokāte

Kam: Latvijas Republikas 11. Saeimas Juridiskai komisijai un tās locekļiem

Man ir zināms, ka 4. martā Saeimas Juridiskā komisija skatīs grozījumus Bāriņtiesu likumā uz trešo lasījumu. Diemžēl grozījumi jau atbalstīti Saeimā divos lasījumos.

Lūdzu Saeimas Juridisko komisiju, pirms lemt par grozījumu Bāriņtiesas likumā virzīšanu trešajam lasījumam, pievērst uzmanību šādiem faktiem:


Vēstule Saeimas frakcijam par Lunačekas ziņojumu

Автор:

«Dzimta», associācija «Ģimene» un biedriba «Par tautas dzīvību»

Tēma: Eiropas Parlamenta 2014. gada 4. februāra rezolūcija par ES ceļvedi homofobijas un ar dzimumorientāciju un dzimumidentitāti saistītas diskriminācijas apkarošanai.

LR Saeimas Politisko partiju apvienības „Saskaņas Centrs” frakcijai
LR Saeimas Reformu partijas frakcijai

LR Saeimas frakcijai VIENOTĪBA
LR Saeimas Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!" – "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” frakcijai
LR Saeimas Zaļo un Zemnieku savienības frakcijai
LR Saeimas Neatkarīgo deputātu grupai

2014.gada 4.februārī Eiropas Parlamentā tika pieņemta Rezolūcija par ES ceļvedi homofobijas un ar dzimumorientāciju un dzimumidentitāti saistītas diskriminācijas apkarošanai (pamatojoties uz Austrijas deputātes Ulrikes Lunačekas Ziņojumu).


Aģitācijas materiāli

Автор:

«Dzimta»

Publicējam dažas aģitācijas materiālus par juvenālo justīciju un referendumu par geju propagandu aizliegšanu bērnu iestādēs:


Parakstu vākšana bērnu aizsardzībai

Автор:

«Dzimta»

Grozījumi Bērnu tiesību aizsardzības likumā — par homoseksuālisma propagandas aizliegšanu bērniem.

2013.gada 28.novembrī oficiāli tiek sākta parakstu vākšana par grozījumiem Bērnu tiesību aizsardzības likumā. Savu parakstu var nodot līdz 2014.gada 28.novembrim.


Latvijas ģimenes — uz izzušanas robežas

Автор:

Jeļena Korņetova

2013. gada 27. oktobrī notika pirmaja Vecāku Sabiedriskās Kustības «Dzimta» prezentācija. Tika apspriesti bērnu un ģimenes aizsardzības jautājumi.

Organizācijas ietvaros apvienojās cilvēki, kurus satrauc ģimenes institūta graušana mūsu valstī: pašvaldību darbinieki patvaļīgi izņem bērnus no ģimenēm, pieaug vardarbība, tiek noniecināta vecāku vara u.tt.