Aicinājums aizliegt «Eiropride 2015»

Автор:

«Dzimta»

Rīgā, 2015.gada 24.martā

Iesniegums
AICINĀJUMS aizliegt „Eiropraid 2015”

Atsaucoties uz biedrības „Mozaīka”, kas apvieno homoseksuālus cilvēkus, 2012.g. 2.septembra paziņojumu par to, ka Eiropas praida organizētāju ikgadējās tikšanās laikā Marseļā tika pieņemts lēmums 2015. gada „Europride” pasākumu rīkot Rīgā. Mēs, Latvijas sabiedriskās organizācijas un biedrības, vēlamies paust sabiedrības viedokli un vērst amatpersonu uzmanību uz faktu, ka Eiropas praida organizētāji Marseļā šo jautājumu bez Latvijas valsts sabiedrības ziņas nebija tiesīgi izlemt.


Vēstule LR Saeimas deputātiem

Автор:

«Dzimta»

Kam: Latvijas Republikas Saeimas deputātiem
Par: Tradicionālo ģimenes vērtību stiprināšana

Vecāku sabiedriskā kustība «Dzimta» (turpmāk «Dzimta») ir dibināta 2013.gada septembrī. Tā apvieno sabiedriski aktīvus cilvēkus, kas iestājas par ģimenes un tikumiskajām vērtībām — tām patiesajām vērtībām, kas palīdzēja cilvēcei izdzīvot skarbajos vēsturiskajos apstākļos un palīdz cienīgi pastāvēt mūsdienās. «Dzimta» apvieno cilvēkus ar dažādu pasaules uzskatu un etnisko piederību, dažādiem politiskajiem uzskatiem un dažādu attieksmi pret reliģijām.


Jautājumā par grozījumiem Bāriņtiesu likumā

Автор:

Krista Milberga, zvērināta advokāte

Kam: Latvijas Republikas 11. Saeimas Juridiskai komisijai un tās locekļiem

Man ir zināms, ka 4. martā Saeimas Juridiskā komisija skatīs grozījumus Bāriņtiesu likumā uz trešo lasījumu. Diemžēl grozījumi jau atbalstīti Saeimā divos lasījumos.

Lūdzu Saeimas Juridisko komisiju, pirms lemt par grozījumu Bāriņtiesas likumā virzīšanu trešajam lasījumam, pievērst uzmanību šādiem faktiem:


Vēstule Saeimas frakcijam par Lunačekas ziņojumu

Автор:

«Dzimta», associācija «Ģimene» un biedriba «Par tautas dzīvību»

Tēma: Eiropas Parlamenta 2014. gada 4. februāra rezolūcija par ES ceļvedi homofobijas un ar dzimumorientāciju un dzimumidentitāti saistītas diskriminācijas apkarošanai.

LR Saeimas Politisko partiju apvienības „Saskaņas Centrs” frakcijai
LR Saeimas Reformu partijas frakcijai

LR Saeimas frakcijai VIENOTĪBA
LR Saeimas Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!" – "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” frakcijai
LR Saeimas Zaļo un Zemnieku savienības frakcijai
LR Saeimas Neatkarīgo deputātu grupai

2014.gada 4.februārī Eiropas Parlamentā tika pieņemta Rezolūcija par ES ceļvedi homofobijas un ar dzimumorientāciju un dzimumidentitāti saistītas diskriminācijas apkarošanai (pamatojoties uz Austrijas deputātes Ulrikes Lunačekas Ziņojumu).