Stambulas konvencija

Автор:

«Dzimta»

2016.gada 10.maijā Ministru kabinets, neskatoties uz atsevišķu ministru, vairāku sabiedrisko organizāciju un sabiedrības pozīciju, nolēma pilnvarot labklājības ministru parakstīt «Eiropas Padomes konvenciju par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu» (Stambulas konvenciju). Konvencija nepiedāvā kvalitatīvi būtiskus pasākumus vardarbības novēršanai sabiedrībā papildus tiem, ko Latvijā jau nodrošina esošā likumdošana, toties papildus uzliek valstij smagu finansiālu, organizatorisku un ideoloģisku apgrūtinājumu, pieprasot transformēt sabiedrību visās tās dzīves jomās - kultūrā, izglītībā, sociālajās normās, paradumos, tradīcijās, tai skaitā pārņemot kontroli pār cilvēku privātās dzīves telpu un ģimenes dzīvi.


Кто из латвийских евродепутатов — за растление детей с 2015 года!

Автор:

Sauļus Šeikis

Šis raksts vēl nav iztulkots latviešu valodā. Ja Jūs zināt krievu vai angļu valodu, Jūs varat palīdzēt mūsu organizācijai, tulkojot doto tekstu latviešu valodā un nosūtot to mums uz e-pastu: [email protected]. Mēs būsim ļoti pateicīgi par to.

Однако, лукавые сердцем, они, как и было предсказано, уловляются в лукавстве своем.

9 июня 2015 г. Европарламент большинством голосов принял очередную безумную резолюцию, наносящую сокрушительный удар по нашим нравственным устоям и открывающую школьные двери извращенцам всех мастей.


Par Latvijas Saeimas juridiskās komisijas sēdi. 1. daļa

Автор:

Jeļena Korņetova

Otrdien, 2014. g. 4. martā Vecāku Sabiedriskās Kustības «Dzimta» aktīvisti apmeklēja LR Saeimas juridiskās komisijas sēdi (tālāk tekstā — Komisija), kur tika izskatīts jautājums par kārtējo grozījumu korekciju likumā par bāriņtiesām, pirms galējās pieņemšanas trešajā lasījumā.


Eiroparlaments atbilda

Автор:

«Dzimta»

«Eiropas Savienībai ir jāizveido ceļvedis, kas aizsargātu lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu un interseksuāļu (LGBTI) pamattiesības,» — teikts Eiropas Parlamenta 2014. gada 4. februārī pieņemtajā rezolūcijā. Eiropas Savienības Pamattiesību aģentūra 2013. gadā veiktajā pētījumā atklāja, ka 47% no LGBT cilvēkiem pēdējo piecu gadu laikā izjutuši diskrimināciju vai tikuši aizskarti, bet 26% saskārušies ar fiziskiem uzbrukumiem vai vardarbības draudiem. 


Par terminu «vecāku vara»

Автор:

Jeļena Korņetova

Šo dokumentu («Par terminu „vecāku vara“») būtu vēlams lietot kā ieroci cīņā ar, tā saucamajām, «Bāriņtiesām»! Jo šis dokuments ir Latvijas Zinātņu akadēmijas ekspertu komisijas jau 2002. gada 19. februāra slēdziens par termina «vecāku vara» juridisko pielietojumu (kā atbilde LR Saeimas Juridiskā biroja lūgumam sniegt konsultāciju).