Referendums: rezultāti

Автор:

«Dzimta»

«Ja īstenie geju propagandas aizstāvji audzina bērnus, tad viņi netieši ietekmē pašus bērnus. Tas ir absolūti destruktīvi. Pilsoņu pienākums ir aizsargāt bērnus no melīgas ideoloģijas». Zbigņevs Stankevičs.

Beigusies parakstu vākšana (lai ierosinātu referendumu) pret homoseksuālu audzināšanu bērnudārzos un mācību iestādēs. Lai arī mūsu organizācija nebija šīs akcijas iniciators, mēs tajā aktīvi piedalījāmies, jo nevaram būt vienaldzīgi šajā jautājumā. Mūsu analītiskie pētījumi, kas veikti 2014. gadā, uzrāda bīstamas tendences Latvijas sabiedrībā, jo likumdevēju institūcija kopā ar bērnu tiesību aizstāvjiem mēģina pieņemt un «izbīdīt» pašu pieņemto iniciatīvu saistībā ar bērnu tiesību aizstāvību.


T/C Alfa sūta policiju pret ģimenes aizstāvjiem

Автор:

«Dzimta»

Parakstu vākšana Mežciemā un Juglā

Šī gada 24. novembrī parakstu vākšana pret homoseksuālo propogandu bērnu vidū notika pie Rīgas 7.slimnīcas «Gaiļezers». «Mobolajam štābam» nācās pieparkoties pie veikala »Beta», kas atrodas pretīm 7.slimnīcai pāri ielai, šī iemesla dēļ daudzi cilvēki tikai ar grūtībām varēja mūs atrast. Parakstu vākšana šajā pirmdienā notika neticami mierīgi — ģimenes aizstāvju brīvprātīgiem netika nekāda īpaša uzmanība ne no policijas puses, kura patrulēja apkārtni, ne no veika «Beta» apsardzes, ne no citiem. Taču visi piedzīvojumi notika nākošajā dienā, kad 25.novembrī tika vākti paraksti pie T/C «ALFA» , kur 4 stundu laikā tika savākti 135 paraksti.


Parakstu vākšana Purvciemā. «Mobilais birojs».

Автор:

«Dzimta»

21 ноября 2014 г. прошел сбор подписей против гомо-пропаганды в Пурвциемсе, возле большого магазина «Максима». За 4 часа работы была собрана 171 подпись.

По обыкновению, не обошлось без эксцессов. Руководство магазина попросило мобильный штаб удалиться. Уйти также пришлось активистам, которые агитировали людей у входа в магазин и на парковке перед магазином.

Дело в том, что ровно за год до этого, 21 ноября 2013 г., в одном из магазинов «Максима», находящемся в микрорайоне Золитуде, обвалилась крыша, что привело к гибели 54 человек. В связи с этим, Родительское Общественное Движение «Дзимта» приносит свои соболезнования семьям погибших и пострадавшим в этой ужасной трагедии. Мы также считаем нужным отметить, что выбор даты 21 ноября 2014 г. для проведения мероприятия по сбору подписей у магазина «Максима» является совпадением.Parakstu vākšana Ķengaragā un Pļavniekos

Автор:

«Dzimta»

Pagājušo divu dienu laikā, 19. un 20. novembrī, Ķengaragā un Pļavniekos notika parakstu vākšana pret homo-propogandu bērnu mācību iestādēs. Tika savākti atbilstoši 113 un 179 paraksti. Cilvēki bija ļoti atsaucīgi un kaislīgi vēlējās parādīt savu pilsoņa pozīciju. No tiem, kas parakstījās, saņēmām daudz sūdzību par to, ka masu informācijas līdzekļi nepietiekami apgaismo par gatavojošos referendumu, un arī nožēla par to, ka ir palicis tik maz laika parakstu vākšanai. Daži, uzzinot, ka vajag maksāt gāja prom.

Bet neskatoties uz to, cilvēkos deg cerība uz uzvaru. Kāds piezvanīja uz radio un izstāstīja par pasākumu, kās atveda visu savu ģimeni, kāds — paziņas. Bija cilvēki, kas finansiāli atbalstīja citus: «Atlikumu nevajag, lai tā ir samaksa par kādu citu, kuram naudas nebūs». Par to arī mēs Vecāku Sabiedriskā Kustība «Dzimta» izsakām īpašu pateicību, par cik katru dienu atnāk arī tādi cilvēki, kam nav naudas, lai apmaksātu notāru.


Parakstu vākšana Purvciemā

Автор:

«Dzimta»

Šis raksts vēl nav iztulkots latviešu valodā. Ja Jūs zināt krievu vai angļu valodu, Jūs varat palīdzēt mūsu organizācijai, tulkojot doto tekstu latviešu valodā un nosūtot to mums uz e-pastu: [email protected]. Mēs būsim ļoti pateicīgi par to.

Сегодня, 21 ноября 2014 г., сбор подписей будет проводиться в Пурвциемсе (Рига) возле большого магазина «Максима» на ул. А. Деглава. Мы призываем звонить своим знакомым, соседям и приходить самим подписываться против пропаганды нашим детям гомосексуальных отношений. Мы так же призываем людей приходить нам на помощь для агитации людей на улице.

Как еще можно помочь?

Вы можете самостоятельно организовать сбор подписей на своих рабочих местах и в своих районах. Как оказалось, это не так уж и трудно.

  1. Найдите нотариуса, который приедет к вам на вызов.
  2. Найдите место, где будет происходить сбор. Это может быть и ваша машина.
  3. Агитируйте!

Parakstu vākšana Zepniekkalnā. «Mobilais birojs».

Автор:

«Dzimta»

Šodien, 2014.gada 18.novembrī, notika parakstu vākšana Ziepniekkalnā (vienā no Rīgas mikrorajoniem), netālu no 19.tolejbusa gala pieturas. Pasākumu rīkoja Vecāku Sabiedriskā Kustība «Dzimta». Tika savākti 155 apstiprināti paraksti. Dzimtas aktīvisti veica spontānu aģitāciju starp gājējiem, kas šķērsoja ielu, kā arī tiem, kas gāja ārā no veikaliem un stāvēja sabiedriskā transporta pieturās. Daži cilvēki nepaslinkoja aiziet uz mājām pēc pases, lai būtu iespēja atstāt savu parakstu.


«Mobilais birojs» atsāk savu darbību

Автор:

«Dzimta»

Sakarā ar saņemtajiem lielā skaitā zvaniem un vēstulēm no tiem cilvēkiem, kuri vēlētos parakstīties par referendumu pret bērnu homoseksualizēšanu, un neskatoties uz tehniskiem iemesliem, mēs tomēr nolēmām veikt apsolīto mobilo parakstu vākšanu iepriekš norādītajās vietās (sk. apakšā atjaunotu sarakstu).

Liels lūgums tiem, kas spēj mums palīdzēt, steidzīgi sazināties ar mums.


Parakstu vākšana Rīgas 96.vidusskolā

Автор:

«Dzimta»

Piektdien, 14.novembrī Rīgas 96.vidusskolā tiks organizēta notariālā parakstu apstiprināšana par referenduma rīkošanu attiecībā uz viendzimuma attiecību popularizēšanas aizliegumu bērnu izglītības iestādēs. Jebkurš Latvijas pilsonis var atnākt un apliecināt savu parakstu. Līdzi jāņem LR pilsoņa pase un 2 euro 85 c. (valsts nodeva).

Skolas adrese: Rīga, Auru iela 6a
Laiks: 17:00—18:00


Parakstu vākšana Rīgas 22.vidusskolā

Автор:

«Dzimta»

Priecājamies Jums paziņot, ka otrdien, 2014.gada 11.novembrī Rīgas 22.vidusskolā tiks organizēta notariālā parakstu apstiprināšana par referenduma rīkošanu attiecībā uz viendzimuma attiecību popularizēšanas aizliegumu bērnu izglītības iestādēs. Jebkurš Latvijas pilsonis var atnākt un apliecināt savu parakstu. Līdzi jāņem LR pilsoņa pase un 2 euro 85 c. (valsts nodeva).

Skolas adrese: Rīga, Bruninieku iela 10
Laiks: 17:00—18:00


Saldus: centralizēta parakstu vākšana bērnu aizsardzībai

Автор:

«Dzimta»

2014.gada 31.augustā Saldū, sv. Pētera un Pāvla katoļu baznīcā, J. Rozentāla ielā 16 plkst. 13:00 notiks centralizēta parakstu vākšana grozījumi Bērnu tiesību aizsardzības likumā — par homoseksuālisma propagandas aizliegšanu bērniem. Tiem, kas grib parakstīties, jāņem līdzi pilsoņa pase (vai personas apliecības karte), ka arī 2 eiro 84 centi.


Aģitācijas materiāli

Автор:

«Dzimta»

Publicējam dažas aģitācijas materiālus par juvenālo justīciju un referendumu par geju propagandu aizliegšanu bērnu iestādēs:


Parakstu vākšana bērnu aizsardzībai

Автор:

«Dzimta»

Grozījumi Bērnu tiesību aizsardzības likumā — par homoseksuālisma propagandas aizliegšanu bērniem.

2013.gada 28.novembrī oficiāli tiek sākta parakstu vākšana par grozījumiem Bērnu tiesību aizsardzības likumā. Savu parakstu var nodot līdz 2014.gada 28.novembrim.