Rīgas Ķengaraga rajons

Parakstu vākšana Ķengaragā un Pļavniekos

Автор:

«Dzimta»

Pagājušo divu dienu laikā, 19. un 20. novembrī, Ķengaragā un Pļavniekos notika parakstu vākšana pret homo-propogandu bērnu mācību iestādēs. Tika savākti atbilstoši 113 un 179 paraksti. Cilvēki bija ļoti atsaucīgi un kaislīgi vēlējās parādīt savu pilsoņa pozīciju. No tiem, kas parakstījās, saņēmām daudz sūdzību par to, ka masu informācijas līdzekļi nepietiekami apgaismo par gatavojošos referendumu, un arī nožēla par to, ka ir palicis tik maz laika parakstu vākšanai. Daži, uzzinot, ka vajag maksāt gāja prom.

Bet neskatoties uz to, cilvēkos deg cerība uz uzvaru. Kāds piezvanīja uz radio un izstāstīja par pasākumu, kās atveda visu savu ģimeni, kāds — paziņas. Bija cilvēki, kas finansiāli atbalstīja citus: «Atlikumu nevajag, lai tā ir samaksa par kādu citu, kuram naudas nebūs». Par to arī mēs Vecāku Sabiedriskā Kustība «Dzimta» izsakām īpašu pateicību, par cik katru dienu atnāk arī tādi cilvēki, kam nav naudas, lai apmaksātu notāru.

Šajā reizē, kā jau vairakkārt bijis, neiztika bez policijas. Šoreiz parādījās ļoti neapmierināts cilvēks, kurš neizprotot jautājuma būtību, skaļi paziņoja visam pūlim, ka te savākušies krāpnieki, pēc kā, piezvanīja uz policiju, kura drīzumā atbrauca ar pārbaudi. Pārkāpumi netika atrasti, likuma pārstāvji paņēma mūsu datus un aizgāja. Ir vērts atzīmēt nepiederošo cilvēku rīcību, kuri redzēja šo «cirku» — ar policijas atbraukšanu rinda ar gribētājiem parakstīties palika lielāka, acīmredzot mēģinājums iztraucēt parakstu vākšanu nozīmētu kustību pret savas valsts tautas gribu.

Diemžēl Ķengaragā lieta nogāja gandrīz līdz kautiņam: viens nepazīstams vīrietis uzvedās ļoti agresīvi attiecība uz vienu no mūsu aģitatoriem. Bet līdzko likumpārkāpējs ieraudzīja, ka aktīvistam palīgā nāk vēl daži mūsu puiši, viņš pasteidzās nozust. Tāpat arī kāds pāris fotografēja mūsu mašīnu un kaut kur zvanīja, bet tā arī nepienāca un nepainteresējās, kas te notiek.

Mēs aicinām piezvanīt saviem paziņām, kaimiņiem un atnākt pašiem parakstīties pret homoseksuālo attiecību propagandu mūsu bērniem. Tāpat mēs aicinām cilvēkus nākt mums palīgā stihiskajā aģitācijā uz ielām.

Kā vēl mums var palīdzēt?

Jūs variet patstāvīgi organizēt parakstu vākšanu savās darba vietās un savos rajonos. Kā izrādās tas nav nemaz nav tik grūti.

  1. Atrodiet notāru, kurš atnāks pie jums pēc izsaukuma.
  2. Atrodiet vietu, kur notiks parakstīšanās. Tā var būt jūsu mašīna.
  3. Aģitējiet! 

Laika ir palicis ļoti maz! Mūsu mobilais birojs nevar nodrošināt visus nepieciešamos parakstus, tāpēc mēs aicinām mobilizēt visus savus spēkus un steidzami organizēties uz vietas. Ticiet: cilvēkiem nav vienalga, atsaucība ir ļoti liela. Jūs redzēsiet, kā atzinīgi jums smaidīs cilvēki, un neviens netaisās iet prom neparakstījies, neskatoties uz auksto laiku un iespējamām provokācijām no norūpējušos garāmgājēju puses. Būsim kopā!