100 vīrieši — pārmaiņu sākums

Автор:

Natālija Golubeva un Artūrs Razumovs

23. aprīlī norisinājās unikāls notikums — uz LR Saeimu ar mērķi iesniegt kancelejā 100 uzaicinājumus uz preses konferenci, lai iepazīstinātu sabiedrību ar deputātu pozīciju, atnāca 100 vīrieši. «Kāpēc notikums unikāls?» — jautāsiet Jūs.

Pirmkārt, šie cilvēki pareizi sakārtoja prioritātes, atdalot laiku pasākumam, neskatoties uz darba dienas vidu. Otrkārt, uzspļāva uz izplatīto, bet diemžēl nekrietno un ļaunprātīgo pozīciju «mana māja atrodas malā» un izrādīja rūpes par savu personīgo un mūsu kopīgo nākotni. Bet pats galvenais — vīrieši izrādīja tās katra vīrieša dabiskās īpašības, kuras tik plānveidīgi cenšas izskaust «eiropeiskie reformisti»! Tā ir vīrišķība, drosme un izlēmīgums lēmumu pieņemšanā un darbībās, atbildības uzņemšanās par esošu vai nākotnē gaidāmu ģimeni un saviem tuviniekiem!

Viena lieta, kad uztraukumu izrāda sievietes. Viņas, kā intuitīvas un jutīgas būtnes, vērīgi reaģē uz visu, kas skar ģimeni un bērnus. Bažas arī tika paustas sieviešu akcijā ar konkrētiem jautājumiem deputātiem rakstiskā veidā.

Savukārt vīriešu pasākums nostiprināja pozīcijas, kuras pieprasa atbildes. Tas parādīja, ka šoreiz izvairīšanās un domas izplūšana nenostrādās, tā kā runa ir par pašu svētāko — par Savienību starp Vīrieti un Sievieti, par Ģimeni, par bērniem, par senču tradīcijām, par tikumību un patiesām augsti garīgām vērtībām!

Vīriešu pasākums parādīja, ka vīrieši ir gatavi nostāties savas dzimtas aizsardzībā, nostāties kā siena par to, kas ir dārgs jebkuram psihiski un morāli veselam cilvēkam, gatavi norobežot savas ģimenes no vulgaritātes kundzības un «eiropeisko vērtību» patvaļas.

Bet tas, piekrītiet, maksā dārgi!

Krāšņais pavasara laiks acīmredzami sniedza atbalstu pasākumam. Vīrieši stāvēja iekšēji organizēti un mierīgi. Daudzu acīs varēja nolasīt pārliecību par savas izvēles pareizību — būt tieši šajā vietā ar līdzīgi domājošiem. Katrs, kas pievienojās rindai uz Saeimu, šo pārliecību darīja stiprāku un sniedza pasākumam tādu kā svinīgumu.

Krāšņs skats. Bravo, Vīrieši!

Tā vēl būs, draugi! Aizstāvēsim savas tiesības uz laimīgu un veselu ģimeni!