Eiro-sodoma

Parakstu vākšana bērnu aizsardzībai

Автор:

«Dzimta»

Grozījumi Bērnu tiesību aizsardzības likumā — par homoseksuālisma propagandas aizliegšanu bērniem.

2013.gada 28.novembrī oficiāli tiek sākta parakstu vākšana par grozījumiem Bērnu tiesību aizsardzības likumā. Savu parakstu var nodot līdz 2014.gada 28.novembrim.

Aktīvisti piedāvā minētajā likumā veikt šādus papildinājumus:

Pirmais: «Bērnu izglītības un aprūpes iestādēs dzimumaudzināšanai jābūt balstītai uz LR Satversmes 110.pantu. Bērnu izglītības un aprūpes iestādēs viendzimuma personu seksuālo un laulības attiecību popularizēšana un reklāma ir aizliegta». (Atgādinām, ka LR Satversmes 110.pants nosaka, ka laulība ir «savienība starp vīrieti un sievieti»)

Otrais: «Bērnu kā dalībnieku vai skatītāju aizliegts iesaistīt pasākumos, kuru mērķis ir viendzimuma personu seksuālo un laulības attiecību popularizēšana un reklāma». Skat. CVK ziņojumu.

Kā par šo iniciatīvu parakstīties? Īsa instrukcija:

  1. Jūsu parakstu var apliecināt IKVIENS Latvijas notārs. Lapā notars.lv Jūs atradīsiet pilnu notāru sarakstu ar to adresēm un darbalaiku.
  2. Ierodoties pie notāra, Jums līdzi jāņem pase un 2 euro 85 c. — tā ir paraksta apliecināšanas cena. Grozījumu tekstu līdzi jāņem nav, jo tas jau ir pie notāra.
  3. Jums jāzina, par ko Jūs parakstāties un tas jāpaziņo notāram. Jūs parakstāties par grozījumu veikšanu bērnu tiesību aizsardzības likumā.
  4. Lapu ar notāra apliecināto Jūsu parakstu ir jāatstāj pie notāra. Mēs, parakstu vākšanas organizatori, visas šīs lapas savāksim centralizētā veidā — tā būs ērtāk mums visiem. Ja kāda iemesla dēļ Jūs šo lapu tomēr būsiet paņēmis līdzi, tādā gadījumā Jums tā jānosūta uz adresi: «Sargāsim mūsu bērnus», a.k. 70, LV-1010, Rīga.
  5. Referendumā drīskt piedalīties tikai pilngadību sasnieguši Latvijas pilsoņi.
  6. Ja Jums radīsies kādi jautājumi, zvaniet uz mūsu kontaktu tālruni: (+371) 29 220 334 vai rakstiet mums uz [email protected].

Parakstu lapas paraugs

Parakstu lapas paraugs

Versija drūkašanai