Ответ Яниса Страздиньша

Автор:

Янис Страздиньш

Данная статья ещё не переведена на русский язык. Вы можете помочь организации, переведя данный текст на русский язык и отослав перевод нам по эл. почте: [email protected]. Мы будем Вам за это очень признательны.

Esmu iepazinies ar Jūsu vēstuli, kurā informējat, ka vecāku sabiedriskā kustība „Dzimta” ir dibināta pagājušā gada septembri un apvieno sabiedriski aktīvus cilvēkus, kas iestājas par ģimenes un tikumiskajām vērtībām - tām patiesajām vērtībām, kas palīdzēja cilvēcei izdzīvot un palīdz pastāvēt mūsdienās.

Jūs uzsverat, ka savā darbībā īpaši iestājaties par Latvijas Republikas Satversmes 110. un 116. pantiem, kas vērsti uz tikumības un tradicionālo ģimenes vērtību saglabāšanu un nostiprināšanu.

Mana pārliecība un darbība saskan ar Latvijas Republikas Satversmi, kas nosaka „Valsts aizsargā un atbalsta laulību — savienību starp vīrieti un sievieti, ģimeni, vecāku un bērna tiesības. Valsts īpaši palīdz bērniem invalīdiem, bērniem, kas palikuši bez vecāku gādības vai cietuši no varmācības”.

Uz Jūsu jautājumiem manas atbildes ir sekojošas:

 1. Vai esat par bērnu seksualizāciju?
  Atbilde — PRET. Bērni attīstība ir individuāla un katrs attīstās pats.
 2. Vai Jūs esat par genderu reformu ieviešanu sabiedrībā?
  Atbilde-PRET.
 3. Vai Jūs esat par viendzimuma personu seksuālo un laulību attiecību popularizēšanu un reklāmu bērnu izglītības un aprūpes iestādēs?
  Atbilde-PRET
 4. Vai Jūs esat par to, ka vecāku vara ģimenēs tiek aizstāta ar vecāku aizgādības tiesībām?
  Atbilde-PRET.


Pateicos par uzaicinājumu piedalīties preses konferencē, taču šajā laikā esmu aizņemts un nevarēšu piedalīties.

Ar cieņu
Jānis Strazdiņš deputāts
Vacāku sabiedriskajai kustībai „Dzimta”